Pustaki betonowe to aktualnie najpopularniejsze rozwiązanie na ogrodzenie w Polsce.

Dlatego każdy model o indywidualny wygląd i styl.

Dopasuj ogrodzenie do swoich potrzeb i kolorystyki ogrodu lub domu. Ponieważ różnorodna struktura zapewni elastyczne możliwości doboru koloru ogrodzenia oraz da możliwość uzupełnienia dowolnym stylem przęsła.

Pustaki betonowe ogrodzeniowe – zalety

  1. estetyka oraz możliwość wyboru koloru
  2. trwałość i stabilność
  3. możliwość elastycznego dopasowania kształtu
  4. do pustaków betonowych stosuje się dowolne przęsła

Duży wybór wzorów

Zobacz katalog i cennik bloczków JONIEC – katalog

Ponieważ bloczki ogrodzeniowe jako ogrodzenie nie raz uzupełniane są w przęsła stalowe i metalowe a także kompozytowe. Dobierając odpowiednią kolorystykę możemy zadowolić każdy gust oraz osiągnąć każdy styl. Z pewnością jest to rozwiązanie które można dopasować dla najbardziej wymagających Klientów i architektów.

Ogrodzenia Konekt

Nowość: deska kompozytowa ogrodzeniowa (zobacz wzory)

Jak wykonać ogrodzenie ?

Jest to rozwiązanie elastyczne do każdego typu posesji lub rezydencji. Dlatego do wykonania ogrodzenia z bloczków betonowych potrzeba

  1. wylania fundamentu pod zabudowę z bloczka
  2. wyprowadzenie zbrojenia najlepiej 1 pręt co 1 met bieżący płotu
  3. w słupkach najlepiej zastosować dwa pręty

Pustaki betonowe – charakterystyka

Bloczki pozwolą na zbudowanie podmurówki oraz słupków w dowolnym wymiarze. Dlatego charakterystyczną cechą tego ogrodzenia modułowego jest jego łatwość montażu oraz dowolność w modyfikacji jego parametrów wysokościowych oraz długości.

W związku z tym co raz częściej wykonuje się także z bloczków systemowych ogrodzenia pełne typu „mur”. Ponieważ jest to możliwość całościowego osłonięcia posesji co zagwarantuje kompletność intymność i osłonięcie.

Dodatkowo zobacz przęsła do bloczków – https://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/inne-produkty/

Pustaki betonowe

Reasumując

Prawdopodobnie przez jeszcze długie lata system ten będzie zyskiwał co raz większą liczbę zwolenników. Ponieważ jest to rozwiązanie elastyczne przede wszystkim o nowoczesnej charakterystyce bezsprzecznie godne uwagi. Z pewnością jest to system warty uwagi wśród innych możliwości.

Na koniec polecamy także inne rozwiązanie jakie oferujemy – jakimi są ogrodzenie panelowe z paneli i podmurówki a także pełne ogrodzenia z płyt ogrodzeniowych.

Potrzebujesz usługi montażu ?

Poza doradztwem i sprzedażą możemy także polecić dobrą firmę montażową.

Ogrodzenia z bloczków

Plusem bloczków ogrodzeniowych wykonanych z betonu architektonicznego jest przede wszystkim duża wytrzymałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Świetnie sprawdzą się zarówno jako materiał na ogrodzenia tymczasowe, jak i stałe.

Beton jest materiałem niezwykle wytrzymałym, dlatego zastosowanie tego rodzaju ogrodzenia z bloczków w domu czy też w firmie, daje nam gwarancję, że będzie ono dobrze wyglądać przez długie lata. Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania takiego ogrodzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz oczywistej zalety jaką jest trwałość i uniwersalność ogrodzenia na uwagę zasługuje fakt, że jest ono ponadczasowe i wyjątkowo estetyczne. Jeśli cenisz sobie trwałość oraz elegancję to bez wahania możesz postawić na nasze ogrodzenia z bloczków.

Dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami – kontakt

Zobacz także:

1. Ogrodzenia z płyt betonowych

2. Ogrodzenia panelowe

Ełk / Oracze 31 C

Dostawa

  1. mniejsze ilości dowozimy autem do 1.5 t – cena 3 zł za km (liczone w obie strony)
  2. większe ilości dowozimy autem do 8 t z HDS – cena 5 zł za km (liczone w obie strony)
  3. przy ilościach cało samochodowych TIR – ustalamy indywidualnie